-5%

Стайлер Airstyler 5-в-1 Golden Goods з феном-щіткою 1000 Вт
2 650 ₴
2 517,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07 4939
+380 (98) 878-51-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний стайлер 5-в-1 Golden Goods дозволяє укладати, завивати, випрямляти і сушити волосся за допомогою інноваційної технології Air Multiplier.
Переваги:
- Багатофункціональний стайлер 5-в-1 від Golden Goods, з яким ваші волосся завжди будуть виглядати безперечно. Будь то важлива зустріч або щоденна укладка, крупні густі локони або просто прямі волосся, цей стайлер стане для вас незамінним помічником. Укладка, завивка, розчісування і сушка феном – можливо все. Цей стайлер використовується в багатьох професійних парикмахерських салонах, і тепер ви можете використовувати його вдома перед дзеркалом. Підходить як для вологих, так і для сухих волосся.
- Укладка волосся за допомогою повітряного потоку, а не плойки або випрямителя, значно знижує шкоду для волосся. Випрямляч використовує спеціальний повітряний потік, який миттєво запобігає пушистість і статичну електрику. Крім того, завдяки новій іонній технології цей випрямляч мгновенно надає волоссю блеск.
- Поради по використанню бігуді: є бігуді для лівої і для правої, акуратно завійте кончик волосся навколо них, а потім бігуді роблять все остальне!
- Цей потужний багатофункціональний стайлер крутиться зі швидкістю 110 000 об/хв. Це створює вихрове рух навколо стайлера, притягуючи волосся до фену і заставляючи їх закручуватися навколо нього. Тепло від фена одночасно розриває водні зв'язки — з'єднання молекул води між кератиновими цепочками в волосах, дозволяє волосам приймати нову форму. Це значно економний час і є ідеальним способом укладання.
- Ідеальний подарок для жінки: фантастичні щипці для завивки від Golden Goods відрізняються високою продуктивністю і стильним варіантом подарунка. Ідеально підійдуть в якості подарунка на день народження, День святого Валентина, День матері, Рождество, річницю, для сім'ї та друзів.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Джерело живлення: дротова електрика
- Інші особливості продукту: шнур, що обертається на 360 градусів, технологія Air Multiplier, автоматичне відключення
- Тип волосся: всі
- Кількість швидкостей: 1
- Кількість налаштувань: 3
- Максимальна температура: 100 градусів Цельсія
- Напруга: 230 В (AC)
- Колір: білий / золото
- Рекомендоване використання продукту: Кондиціонування, Завивка, Сушка, Розгладження, Об’єм
- Тип матеріалу: акрилонітрил-бутадієн-стирол
- Торгова марка: Golden Goods
- Компоненти в комплекті: концентратор, зажим для волосся
- Виробник: Golden Goods
- Кількість одиниць: 1,0 шт
- Розміри предмета Г x Ш x В: 27 Г x 7,7 Ш x 24,5 В сантиметрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Вага | 0.97 кг |
| Довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517,50 ₴









