-10%

Фен для волосся професійний Basuwell іонний 2400W з дифузором додаткові насадки та аксесуари
2 000 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10 7867
+380 (98) 878-51-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний іонний фен 2400W з 3 режимами нагріву, дифузором та 8 аксесуарами для ідеальної укладки будь-якого типу волосся.
Переваги:
- ПОТУЖНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ФЕН 2400 Вт: професійний іонний фен, оновлена версія протягом 24 років, потужність 2400 Вт, оснащений потужним двигуном змінного струму, легкий, великий об’єм повітря, його можна швидко та легко висушити. 3 налаштування температури та дві швидкості вітру для створення улюбленої укладки та розчісування. Міцна конструкція забезпечує довший термін служби.
- ТЕХНОЛОГІЯ ІОННОГО ДОГЛЯДУ: Іонні фени мають низький рівень статичного випромінювання та термостатичного випромінювання, підвищують блиск і м’якість вашого волосся до 29%, зменшують завивку та сухість і забезпечують здоров’я волосся.
- 8 АКСЕСУАРИ Гладкі насадки ідеально підходять для індивідуальної укладки прямого та натурального волосся; Фен-дифузор і гребінець-насадка ідеально підходять для догляду за кучерявим волоссям і для того, щоб зробити об'ємні локони більш природними і хвилястими. Є 2 х повітряні насадки, 1 х дифузор, 1 х внутрішня трубка, 1 х гребінець для завивки, 3 х гребінці
- ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН, БЕЗПЕЧНИЙ ТА УНІКАЛЬНИЙ - Наші професійні фени для волосся із захистом від перегріву та захистом від протікання пропонують більше безпеки. 110-дюймовий шнур живлення, що обертається на 360 градусів, дозволяє сушити волосся де завгодно, навіть якщо поблизу немає розетки; Петля для підвішування дозволяє легко зберігати.
- ІДЕАЛЬНИЙ ФЕН ДЛЯ ВІТАЛЬНЬОЇ ТА ДОМУ: наш фен пропонує 3 режими нагріву, 2 режими швидкості та знімні фільтри холодної дії. Вилка ЄС, напруга: 220В-240В 50Гц. Сертифікат СЕ, найкращий фен.
Характеристики:
- Технічна швидкість: 2400 пікселів
- مصدر الطاقة: Провідний електричний
- Характеристики: Ергономічний
- Сухе
- Додано: 2
- Додаткові параметри: 5
- Калькулятор: 240 пікселів
- Модель: Premium Schwarz
- Оцінка: 1,32 пікселя
- Розмір × товщина × товщина: 29 × 10 × 24 мм
- Member: Basuwell
- Гребінець
- Страница: BASUWELL
- Додаток: 1 шт.
- Матеріал: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1.32 кг |
| Довжина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







