
Тепловізор GOYOJO GW256, матриця 256x192 тепловізійна камера Dual-Light Fusion, -20° до +550°C, для електрики ремонту та обстежень
12 680 ₴
12 299,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06 0906
GOYOJO GW256– інфрачервоний тепловізор (повний аналог HTI HT-18 Plus) поєднує в собі вимірювання температури поверхні та теплові зображення в реальному часі. Немає потреби вимірювати кожен компонент окремо, як це робиться за допомогою традиційного інфрачервоного термометра. Потенціальні проблеми можуть бути чітко показані на кольоровому дисплеї, а курсор вимірювання центральної точки може швидко та точно визначити місце розташування та виміряти температуру цільового об'єкта. Для більшої видимості продукт обладнаний камерою видимого світла. На пристрої можна зберігати як теплові, так і видимі зображення, а також зчитувати їх через USB або зберігати на комп'ютер для створення та друку звітів. Цей продукт має невеликий розмір, простий в експлуатації та має потужні функції. Це ідеальний вибір для електроенергетики, виробництва електроніки, промислових випробувань та інших зон.


Примітка:
- Щоб виправити нерівномірність, перед тепловізійним детектором встановлена калібрувальна пластина з механічним керуванням, яка калібруватиметься кожні 10 секунд для забезпечення точніших вимірювань. Це тепловізионний детектор, що проходить калібрування, який зазвичай має затримку приблизно 1-3 секунди. Це нормальне явище.
- Цей пристрій має 2 діапазони вимірювання температури: діапазон низьких температур (-20 °C ~ 120 °C) і діапазон високих температур (120 °C ~ 550 °C). Під час вимірювання температури виберіть правильний діапазон вимірювання відповідно до реальної ситуації, щоб уникнути помилки вимірювання температури.

- Професійний інфрачервоний датчик: чіткіша інфрачервона роздільна здатність 256*192, оновлення зображень із високою частотою кадрів 25 Гц дає змогу легко фіксувати незначні зміни температури.

- Режими подвійного дисплея: інфрачервоний режим і режим видимого світла, співвідношення злиття можна регулювати вручну (0%, 25%, 50% 75%, 100%), що дає змогу вільно керувати візуальними ефектами

- Вимірювання в реальному часі: автоматичне відстеження гарячої, холодної та центральної температури, діапазони вимірювання від -20 °C до +550 °C, підтримка перемикання °C і °F.


- Регульована випромінювальна здатність: коефіцієнт випромінювальної здатності можна регулювати за потреби в діапазоні від 0,01 до 1,0, щоб підвищити точність вимірювань об'єктів із напіввідбивною поверхнею.
- 5 режимів зображення: веселка, червоний оксид заліза, холодний колір, чорно-білий, білий і чорний.

- 4 мови: підтримка англійської/ німецької/аталійської/китайської мов, настроювання часу та дати.
- Запис фото та відео: вбудований простір для зберігання 6,6 ГБ, підтримує знімання світлин і відеозапис, що дає змогу зберігати дані та отримувати доступ до них у будь-який час і в будь-якому місці.
- Аналіз ПК: дані можна легко перенести на комп'ютер через кабель Type-C, сумісний із системами Windows, і підтримувальний автономний аналіз даних.

- Модель: GW256
- Тип інфрачервоного детектора: неохолоджувана інфрачервона фокальна площина з оксиду ванадію.
- Екран дисплея: 3,2 дюйма
- Роздільна здатність інфрачервоного зображення: 256x192
- Роздільна здатність РК-дисплея: 640x480
- Кут поля зору/довжина фокусування: 56°x42°/4,0 мм
- IFOV: 3,75 мрад
- Відстань між пікселями: 12 мкм
- Частота кадрів: ≤25 Гц
- Режим фокусування: фіксований
- NETD: <50мК при 25℃, F#1,0
- Довжина хвилі: 8 ~ 14 мкм
- Режим зображення: інфрачервоне/видиме світло/ подвійне світло
- Коефіцієнт випромінювання: регулюється від 0,01 до 1,0.
- Колірна палітра: веселка, червоний оксид заліза, холодний колір, гарячий білий, гарячий чорний.
- Аналіз програмного забезпечення та відео: підтримується
- Діапазон вимірювання: 20°C ~ +550°C
- Точность: -15°C ~ +550°C (± 2°C/±2%); -20℃ ~ -15℃ (± 4℃)
- Настроювання: Одиниці виміру, мова, дата, час, інформація.
- Мова інтерфейсу: китайська, англійська, німецька, італійська.
- Ємність пам'яті: вбудований 8 ГБ (доступний користувачеві простір для зберігання становить приблизно 6,6 ГБ)
- Формат файлу: JPG/MP4.
- Тип батареї: вбудований акумулятор 18650.
- Робоча температура: -10°C ~ 50°C
- Температура зберігання: -20°C ~ +60°C
- Відносна вологість: від 10% до 85%.
- Роз'єм живлення: USB Type-C
- Ємність акумулятора: 2200 мА·год
- Час роботи: 2~3 години
- Габарити: 90 x 105 x 223 мм
- Вага: 389 г.

- Тепловізор GW256
- Кабель Type-C
- Керівництво користувача англійською мовою
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Тип | Тепловізор |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
| Одиниця виміру | °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -20 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 550 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Монітор | |
| Монітор | LCD TFT |
| Розмір монітора | 3.2 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 640×480 |
| OSD-меню | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал упаковки | Картон |
- Ціна: 12 299,60 ₴










