-15%

Керамічна чашка YlobdolY з ефектом реактивної глазурі 350 мл з ручкою Red
1 000 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06 9486
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна керамічна чашка 350 мл з ефектом реактивної глазурі — ідеальний подарунок для любителів кави та чаю.
Переваги:
- Ємність: 350 мл
- Розмір: 12 х 8,5 х 8 см
- Матеріал: кераміка
- Керамічний процес: трансмутація печі - зміни в глазурі, викликані змішуванням матеріалів для глазурі під час процесу випалу в печі - кожна чашка унікальна завдяки спеціальній техніці реактивної глазурі.
- Порадуйте друзів, родину, колег і християн, незалежно від того, чи вони любителі чаю чи кави, цією чашкою для кави, простим і корисним подарунком на будь-який випадок.
Характеристики:
- Розміри продукту: 8 x 8 x 8 см; 400 г
- Номер моделі: 2kCAJi2z-Red
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Без бренду |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







