
Екшн-камера Apexcam M80 4K60FPS з карткою 64 ГБ і пультом водонепроникність до 40 м, 2 акумулятори (коробка відкрита)
2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05 4609
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зверніть увагу - коробка відкрита, товар новий!
Професійна екшн-камера Apexcam M80 з 4K/60FPS, 48МП та водонепроникністю до 40м для екстремальних видів спорту.
Переваги:
- Покращений дозвіл відео та зображень: M80 оснащений новим, вдосконаленим чіпом, що підтримує дозвіл відео 4K/60 кадрів у секунду та дозвіл зображення 48 Мп для отримання більш деталізованих та плавних знімків.
- Водонепроникність до 130 футів (із захисним корпусом): : Завдяки міцному водонепроникному корпусу IP68, M80 можна використовувати під водою на глибині до 40 метрів, що робить його придатним для водних видів спорту, таких як плавання, дайвінг, рафтинг і серфінг.
- Безпровідне управління: за допомогою програми Live DV ви можете керувати камерою через смартфон або планшет, зберігати файли на смартфоні або ділитися ними в соціальних мережах. Ви також можете використовувати прикладний пульт дистанційного керування для керування камерою. Наприклад, прикріпіть пульт до запястья і закріпіть камеру на шлеме або рулі велосипеда. Таким чином, ви можете легко вести запис під час занять спортом. Зверніть увагу: пульт дистанційного керування не є водонепроникним.
- Держатель для батарейки, карта пам’яті та безліч аксесуарів: : В комплект входять: 1 корпус, 2 батареї по 1350 мАч, 1 кабель і 1 багатофункціональний держатель для батарейки, який також служить зарядним пристроєм і пристроєм для чтення карт пам’яті. 1 бездротовий пульт дистанційного управління і 1 змінна батарея. 1 мікрофон, 1 кріплення на руль, 1 кріплення на рюкзак, 1 кріплення на шлем і 1 комплект для забезпечення безпеки на воді.
- Багатофункціональний держатель для акумулятора: вхідний в комплект держатель для акумулятора може використовуватися як держатель зарядного пристрою, а також як пристрій для чтення карт пам'яті, що дозволяє легко зберігати і заряджати батарею, а також передавати дані з карт пам'яті.
Характеристики:
- Тип датчика: CMOS
- Технологія мережевого підключення: Bluetooth, Wi-Fi
- Колір: m80 64 ГБ
- Характеристики продукту: Розрішення відео 4K Ultra HD
- Рівень водостійкості: Водонепроникний
- Має систему стабілізації зображення.: Да
- Тип стабілізації зображення: Динамічний
- Форм-фактор: Компактний
- Назва стиля: Ексшн-камера
- Розміри виробів: Д x Ш x В: 11,1 Г x 7,3 Ш x 20,6 В сантиметрів
- Максимальна фокусна відстань: 30 міліметрів
- Максимальна діафрагма: 1 f
- Мінімальна фокусна відстань: 10
- Тип об'єктива: Зум
- Тип фокусування: автофокус
- Розмір екрана: 2 дюйма
- Максимальна роздільна здатність дисплея: UHD
- Тип флеш-пам'яті: Micro SD
- Встановлена флеш-пам'ять: 64 Гб
- Клас швидкості флеш-пам'яті: C10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Вбудований накопичувач |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Фокусна відстань min | 10 мм |
| Фокусна відстань max | 30 мм |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Пульт дистанційного керування, Наявність Bluetooth, Карти пам'яті, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Кількість матриць | 1 |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








