Автоматичний дозатор мила Greatmay з 4 регульованими рівнями видачі та водонепроникною конструкцією IPX6 для ванної та кухні.
Переваги:
- Быстро и просто: просто піднесіть руку до датчика, і дозатор мила автоматично видасть мило.
- 4. Регульований рівень рідини: передбачено чотири рівні рідини: 0,4 мл, 1 мл, 2 мл і 3 мл, які можна регулювати відповідно до ваших потреб.
- Магнітна зарядка: магнітна конструкція, зручно і швидко.
- Широке застосування: підходить для комерційного та побутового використання, а також сумісний з дезинфікуючими засобами для рук і моїми засобами, задовольняючи потреби в різних ситуаціях.
- Водонепроникна і герметична конструкція: передотвращает попадання рідини всередину, легко очищається.
- Працює від батарейок: 4 батарейки AAA (не входять в комплект), легко носити з собою, підходить для різних ситуацій.
- Великий об'єм: 300 мл, не вимагає частого долива.
- Енергозбереження та захист навколишнього середовища: прибл. 1 мл мильного розчину можна дозувати відразу, щоб уникнути марних витрат
Характеристики:
- Назва бренда: Грейтмей
- Кількість наборів: 1
- Кількість одиниць: 1 шт.
- Об'єм рідини: 300 мілілітрів
- Кількість товарів: 1
- Номер деталей виробника: GM-S1805A-C2
- Номер моделі: GM-S1805A-C2
- Виробник: Shenzhen GreatMay Electronics Co., Ltd.
- Колір: 300 мл срібло
- Форма: Круглий
- Тип матеріалу: Пластик
- Розміри виробу (Д x Ш x В): 14,5 см (довжина) x 7,2 см (ширина) x 22,3 см (висота) сантиметрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила й мила-піни |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сріблястий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Кругла |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.3 см |
| Ширина | 7.2 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Об`єм | 300 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







