-15%

Ручний вентилятор SWEETFULL портативний складний 6 швидкостей USB чорний
530 ₴
450,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 0694
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний мініатюрний вентилятор SWEETFULL з акумулятором 5000 мАч працює до 20 годин і видає лише 15 дБ шуму.
Переваги:
- ДЛІТЕЛЬНЕ ВРЕМЯ РАБОТИ І СВЕРХТИХ ПОРТАТИВНИЙ ВЕНТИЛЯТОР SWEETFULL зі вбудованим акумулятором ємністю 5000 мАч, здатний працювати безперервно від 5 до 20 годин (в залежності від швидкості). Повна зарядка займає всього 2,5 години. Рівень шуму <15 дБ, сверхтихий.
- Світлодіодний індикатор і 6 швидкостей. Світлодіодний дисплей відображає швидкість і залишився заряд батареї в режимі реального часу. Міні-вентилятор має 6 регульованих швидкостей, які поступово збільшуються від 1 до 5, а також 6-й режим переривистої роботи, який перемикається між різними швидкостями для різних цілей.
- Портативний і складний: веєр можна скласти, тримати в руці, поставити на стіл або повісити на шею за допомогою прикладеної веревки. Цей невеликий вітер дуже зручний для використання вдома, в офісі, в подорожах, на свадьбі, під час покупок і в поході. Його легко носити з собою.
- Управління однією кнопкою і аварійне електроживлення: для включення/виключення і регулювання швидкості вітру за допомогою USB-вентилятора достатньо однієї кнопки. Портативний вентилятор також може служити аварійним джерелом живлення для зарядки мобільних телефонів, ноутбуків та інших мобільних пристроїв.
- Легко чиститься і щире обслуговування. Тихий вентилятор має розміри 8,5 x 3,9 x 1,5 дюйма і вагу 6,2 дюйма. Съемная передня крышка вентилятора для легкой очистки.
Характеристики:
- Джерело живлення: від батареї
- Тип приміщення: Домашній офіс
- Особливості: Складається
- Рекомендоване використання продукту: охолодження
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 6
- Рівень шуму: 15 децибел
- Потужність: 10,5 Вт
- Кількість лез: 7
- Напруга: 5 Вольт
- Спосіб керування: дотик
- Багаторазове використання: перезаряджається
- Чи продукт бездротовий: Ні
- Тип роз'єму: USB Type C
- Електричний: Ні
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Дизайн електричного вентилятора: переносний вентилятор
- Стиль: повсякденний
- Тема: Ручне віяло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Споживана потужність | 10.5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 15 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,50 ₴






