-15%

Портативна лампа від комарів J10 2в1 для кемпінгу та дому USB акумуляторна LED пастка для комах з ліхтарем
800 ₴
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42 6176
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу - на коробці є невелике пошкодження.
Портативна лампа-знищувач комарів Euakee з УФ-світлом 365-395 нм та функцією аварійного освітлення SOS для кемпінгу й дому.
Переваги:
- Ловушка з регульованою частотою: лампа-уничтожитель комарів оснащена світловідражаючою смугою з подвійною концентрацією випромінювання 365-395 нм, яка приваблює комарів, і високовольтною сеткою 2000 В, що дозволяє ефективно знищити багато, комарів та інших летючих насекомих як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
- Кемпінговий фонарь і аварійний світильник в одному: у лампи-уничтожителя комарів три регульованих рівня яскравості: слабкий, середній і сильний світло. При нажаті на четвертий рівень включається аварійний світло SOS. У разі надзвичайної ситуації ви можете привернути увагу до неї за допомогою функції аварійного освітлення SOS і своєчасно отримати допомогу.
- Захист від випадкового контакту. Уничтожитель комарів виготовлений з високоякісного АБС-пластику, не має запаху і не містить хімічних речовин під час роботи. Він оснащений захисною сеткою з ячейками 0,27 дюйма, яка ефективно захищає пальцях від випадкового контакту і безпечна для дітей і домашніх тварин.
- ЛЕГКО ЧИСТИТЬ: Лампа від комарів із знімним прозорим контейнером для зберігання, проста у використанні та чистці. Для очищення переверніть контейнер за годинниковою стрілкою після виключення пристроїв і точно видаліть рідину або використовуйте щітку, щоб видалити залишки комарів.
- ПОРТАТИВНИЙ І УДОБНИЙ. Цей похідний фонарь від насіків оснащений застібкою-пряжкою, яка облегчає його переноску. Він захистить вас від комарів в кемпінгу, поході, офісі, спальні, гостинній, кухні, столовій, на складі, в поїздках, на вечірці, на терасі, у дворі і т.д.
Характеристики:
- Джерело живлення: Питання від батареї
- Розміри виробу (Д х Ш х В): 20 см в довжину, 10 см в ширину і 5 см у висоту.
- Вес виробу: 0,38 кг
- Колір: Черний 01
- Назва бренда: Юаки
- UPC: 735483361378
- Номер моделі: ZP25-MWD
- Номер деталей виробника: ZP25-MWD
- Виробник: Юаки
- Рейтинг бестселерів: 41 085 в категорії «Садоводство» ( см. Топ-100 в категорії «Садоводство» ) 90 в категорії «Уничтожители насекомых»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ресурс лампи | 12 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 380 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴






