-15%

Портативний ручний вентилятор HONEYYEAR з LED-дисплеєм 3600 мА·год 5 швидкостей
1 200 ₴
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 3073
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний турбовентилятор HONEYYEAR з 5 швидкостями, цифровим дисплеєм та 10 годинами автономності для охолодження в дорозі.
Переваги:
- Охолодження за 1 секунду і 5-ступінчате регулювання швидкості: Ручний турбовентилятор HONEYYEAR оснащений високоякісним безщеточним двигуном і 6-ступенчатою конструкцією, що забезпечує потужний повітряний потік. Максимальна швидкість вітру досягає 10 м/с, що в 6 разів перевищує потужність вітру звичайних вентиляторів. Цей персональний вентилятор має 5 регульованих швидкостей вітру, переключених одним натисканням. Забезпечує прохолоду і комфорт під час роботи або в дорозі.
- Умный цифровой дисплей: Мініатюрний портативний вентилятор оснащений інтелектуальним цифровим екраном, який відображає остаточний заряд і рівень швидкості. Це дозволить вам легко налаштувати вентилятор на оптимальну швидкість вітру і бути в курсі, коли його потрібно зарядити. Це допоможе уникнути проблеми, пов'язаної з розрядкою вентилятора на вулиці.
- Максимальний час охолодження 10 годин: Цей невеликий портативний вентилятор оснащений вбудованим перезаряжаним акумулятором ємністю 3600 мАч і енергоефективною технологією. Він забезпечує тривалий термін служби і високу енергоефективність. Наш портативний вентилятор може працювати безперервно від 2 до 10 годин, дозволяючи вам насолоджуватися прохолодою та комфортом, не заспокоюючись про розрядку батарей. Ідеальний міні-вентилятор для подорожей, нанесення макияжа, наращивания ресниці, кемпінгу, відпочинку на природі, використання в приміщеннях і т.д.
- Вентилятор з USB-зарядкою: Персональний портативний вентилятор питається від модернізованої перезаряжаемой батареї. У комплект входить зарядний кабель Type-C, тому ви можете заряджати його від звичайної розетки, повербанка, комп'ютера або будь-якого іншого пристрою з USB-портом. Слідкуйте за правилами зарядки, і батарея прослужить більше.
- Компактний і портативний: Мініатюрний ручний вентилятор важить всього 170 грам і поміщається в ладоні/в косметиці/в кармане. Це відмінний помічник, який допоможе вам охолодитися під час нанесення макияжа, поїздок на роботу, подорожей, очікувань в чергові та зайнятих спортом в жарке літо. Крім того, цей невеликий портативний вентилятор працює тихо, на рівні 35 децибел, не створює поміх під час роботи або чтення.
Характеристики:
- Джерело живлення: від батареї
- Тип приміщення: Домашній офіс
- Особливості: Портативний
- Рекомендоване використання продукту: охолодження, сушка
- Тип кріплення: Настільний, ручний
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 5
- Рівень шуму: 35 децибел
- Потужність: 7 Вт
- Кількість лез: 6
- Швидкість: 15000 об/хв
- Напруга: 5 Вольт
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: у приміщенні
- Спосіб керування: дотик
- Вимкнення живлення в режимі очікування: енергоефективне
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 5
- Тип основного роз'єму живлення: USB Type C
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип установки: ручний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Ємність акумулятору | 3.6 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57.9 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 147.3 мм |
| Вага | 0.18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴






