-15%

Портативний вентилятор Whych 120-швидкісний із плавним регулюванням, безщітковий двигун, 13000 об/хв. з USB зарядкою білий
850 ₴
722,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 3040
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ручний вентилятор Whych з безступенчатою регуляцією швидкості, потужним двигуном і 10 годинами автономної роботи.
Переваги:
- Портативний ручний вентилятор: Цей компактний і легкий ручний вентилятор ідеально підходить для використання в дороге. Його розміри всього 4 x 7 x 2,6 дюйма, а вага всього 180 г, що робить його зручним для перенесення та використання.
- Бистрая зарядка і тривалий час роботи від батареї: Оснащений акумулятор ємністю 2000 мАч і портом швидкої зарядки 2 А, цей вентилятор повністю заряджається всього за 3 години. Він забезпечує від 2 до 10 годин безперервного, тривалого охолодження.
- Регульована швидкість і світлодіодний дисплей: Вентилятор оснащений безступенчатою регуляцією швидкості. Поверніть кнопку в потрібне положення. Четкий світлодіодний дисплей відображає швидкість і залишився заряд батареї під час зарядки.
- Турбоконструкція і потужний двигун: Благодаря турбоконструкції і потужному безщетному двигуну цей ручний вентилятор ефективно стискає і охолоджує гаряче повітря, перетворюючи його в свіжий ветер. Він може забезпечувати потужний і освіжаючий потік повітря зі швидкістю від 1 до 100 км/год.
- Різноподібні кольори і зарядка через USB: Цей вентилятор доступний в чорному, білому, золотому та інших кольорах, що дозволяє підібрати варіант, що відповідає вашому стилю. Вентилятор легко заряжається через USB-кабель, що робить його зручним для використання із зовнішніми акумуляторами, ноутбуками або USB-пристроями.
Характеристики:
- Бренд: Whychstore
- Номер моделі: MJ0199XK6I8W4X2AK66YV02L
- Колір: білий
- Розміри продукту: 15 x 7 x 3 см; 183 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Час роботи від акумулятора | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.183 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,50 ₴







