-10%

Портативний вентилятор VersionTech з USB зарядкою і 3 швидкостями для дому, офісу, подорожей чорний
650 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 8026 8025
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний складаний вентилятор VersionTech з 3 швидкостями та USB-зарядкою — ідеальний помічник для дому, офісу та подорожей.

Переваги:
- СКЛАДНА І МНОГОФУНКЦІОНАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ: - Цей поворот можна скласти на 180°. Ви можете використовувати його: ① тримати в рукі, ② поставити на стіл, ③ повесити на зонт від сонця, ④ прикріпити до інших предметів. 【ДОПОЛЬНИЙ БОНУС】 Ми надаємо металевий крючок для більш зручного регулювання угла наклону.
- БЫСТРОЕ ОХЛАЖДЕНИЕ: - Оснащен 6 лопатями вентилятора і володіє потужністю, що забезпечує максимальний максимальний повітряний потік. Конструкція ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, і вам не потрібно заспокоюватися про жару навіть при високих температурах, тому що цей вентилятор охолоджує вас. Незамінний аксесуар для лета.
- 3 РЕГУЛІРУЄМИХ УРОВНЯ СКОРОСТИ: - Низький/середній/високий рівень швидкості. Відрегулюйте необхідну швидкість вентилятора, багатократно натискаючи кнопку живлення. 6 лопастей вентилятора забезпечують сильний потік повітря, дальність обдува до 3 м. Бесщеточный двигун робить вентилятор довговічним. Ефективна схема харчування і перетворення енергії мінімізує потерю, економить енергію і захищає навколишнє середовище.
- ПОРТАТИВНИЙ І ЛЕГКИЙ ДИЗАЙН: - Ви можете розмістити його в сумці, коли виходите на вулицю, що особливо зручно для літніх подорожей або занять спортом на відкритому повітрі. Ви можете взяти його з собою куди погодно, наприклад, на матчі НБА/відборні матчі чемпіонату світу/футбольні матчі/або будь-які інші заходи.
- ДИЗАЙН ДЛЯ ПІДВЕСНОГО ЗОНТА: - Унікальний дизайн, ви можете повісити вентилятор над зонтом або сонцезахисним зонтиком (см. четверте зображення). Дизайн ідеально підходить для відпочинку на відкритому повітрі, і вам не доведеться заспокоїтися про жару навіть в дуже жарку погоду, тому що цей вентилятор допоможе вам охолодитися. Незамінний аксесуар для лета.
- ІСТОЧНИК ЕНЕРГІЇ: - Цей вентилятор є зручною та універсальною моделлю, яку можна запитати як від USB-порту, так і від батарейки. Наявний в комплекті USB-кабель дозволяє заряжати його від різних пристроїв, таких як комп'ютер, портативний акумулятор або розетка, що дає вам можливість використовувати його де зручно і коли зручно.
- Примітка: Акумулятор вбудований у вентилятор, тому вам не потрібно купувати новий акумулятор або його заряжати. Просто використовуйте вентилятор і заряджайте його, коли розрядиться основний акумулятор. Пожалуйста, не размещайте вентилятор под прямыми солнечными лучами!


Характеристики:
- Джерело живлення: USB
- Тип номеру: Дім, Кухня, Офіс
- Особливості: портативний, складаний, легкий
- Рекомендоване використання продукту: охолодження
- Тип кріплення: підвісний
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 3
- Потужність: 4 Вт
- Кількість лез: 6
- Швидкість: 3 об/хв
- Напруга: 5 Вольт
- Тип перемикача: кнопковий
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: на відкритому повітрі
- Спосіб керування: дотик
- Вимкнення живлення в режимі очікування: висока ефективність
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 3
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип роз'єму: USB Type A
- Матеріал: пластик


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 0.22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴








