-10%

Портативний вентилятор для шиї Koonie з USB-зарядкою, шийний вентилятор з цифровим дисплеєм
1 100 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42 5427
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджуйтесь де завгодно з портативним вентилятором Koonie для шеї — 5 рівнів швидкості, 4-12 годин роботи та USB-зарядка.

Переваги:
- Мгновенное охолодження і шумоподавлення — цей портативний вентилятор для шеї має два повітровипускних отвори, які можуть направляти свіже повітря безпосередньо на обличчя і шею. Він забезпечує мгновене охолодження під час походів або тренувань у спортзалі. Доступно 5 рівнів швидкості вітру для регулювання.
- Портативний і регульований розмір — вентилятор для шеї має розміри 7,8*7,8*2,4 дюйма і вагу 0,6 фунта, спеціально розроблений для максимальної мобільності. Для кращого прилягання до неї ми також додали регульовану ширину.
- Швидка зарядка і робота протягом всього дня — це портативний вентилятор, що підтримує швидку зарядку 5 В 2 А і заряджається від джерела живлення з USB-портом. При зарядці від джерела живлення 5 В-2 А він повністю заряджається за 3 години. Охолоджувач для шеї працює від 4 до 12 годин (від швидкості 5 до 1).
- Використовуйте де зручно — цей вентилятор, не потребуючий носіння на ше, розроблений для самих різних ситуацій. Він забезпечить вам комфорт під час тренувань, роботи в саду, походів або роботи. Во время кемпінгу, перегляду спортивних заходів і концертів, такий вентилятор подарує вам прохолодний ветерок, який дозволяє в повній мірі насолодитися життям.
- Стильний дизайн — однотонна расцветка і золотистий ободок забезпечують комфорт і модний вигляд. Четкий цифровий дисплей дозволяє інтуїтивно бачити потужність і швидкість вітру.


Характеристики:
- Джерело живлення: від батареї
- Тип кімнати: відкритий
- Особливості: портативний, вільні руки, регульований розмір
- Рекомендоване використання продукту: охолодження
- Тип кріплення: носний
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 5
- Потужність: 10 Вт
- Кількість лез: 7
- Швидкість: 5 об/хв
- Тип перемикача: кнопковий
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: у приміщенні, на вулиці
- Спосіб керування: дотик
- Вимкнення живлення в режимі очікування: висока ефективність
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 5
- Тип установки: носиться
- Електричний: Так
- Матеріал: пластик
- Матеріал леза: пластик


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 212 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Вага | 0.27 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






