-12%

Портативний кондиціонер Melusen 3-в-1 з резервуаром для води USB-вентилятор для дому, офісу та кімнати.
850 ₴
748 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42 1816
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний портативний охолоджувач Melusen 3-в-1 з акумулятором 2400 мАг охолоджує, зволожує повітря та працює як вентилятор з 3 режимами вітру.
Переваги:
- Багатофункціональний портативний повітроохолоджувач 2025: Оновлений дизайн 3-в-1, який можна використовувати як портативний кондиціонер, зволожувач повітря та настільний вентилятор. Не тільки знижує температуру, але й допомагає нам уникнути сухого повітря. Резервуар для води легко наповнити, допоможе вам провести освіжаюче та прохолодне літо! ПОРАДИ: відкрийте люк у верхній частині маленького вентилятора, додайте відповідну кількість кубиків льоду та води, закрийте резервуар для води та довго натисніть перемикач, щоб насолодитися прохолодним літом
- Енергозберігаючий міні-кондиціонер: Портативний повітроохолоджувач Etpark використовує методи розпилення випаровування для досягнення низького споживання енергії. Використовуйте його відразу після наповнення резервуара для води (ви також можете додати подрібнені кубики льоду в резервуар для води) і насолоджуйтесь прохолодним холодним повітрям годинами, зберігаючи ваше тіло прохолодою вночі та дозволяючи вам добре спати спекотним літом.
- Портативний кондиціонер: Компактний дизайн і вбудована акумуляторна батарея ємністю 2400 мАг, яка не займе багато місця, і її можна легко носити куди завгодно. Ідеальний вибір для кемпінгу влітку, дуже підходить для будинків, офісів, пікніків на відкритому повітрі тощо (перезаряджається за допомогою мобільних пристроїв для живлення)
- Швидке охолодження: Оснащений потужною потужністю для забезпечення максимального потоку повітря. Ідеально підходить для натовпів на відкритому повітрі, вам не потрібно турбуватися про перебування на вулиці, навіть коли температура занадто висока, що необхідно мати влітку.
- 3-швидкісний режим вітру Охолоджувач повітря: Охолоджувач повітря має 3 режими вітру (Низький/Середній/Високий). Індивідуальний охолоджувач кондиціонера, вентилятор, зволожувач повітря, багатофункціональний дизайн «3 в одному» віддалять вас від спекотного літа, насолоджуйтеся прохолодним літом. Персональний портативний охолоджувач повітря для родини та друзів, який крутий літній подарунок.
Характеристики:
- Тип кріплення: настільний
- Особливості: Техніка розпилення випаровування, дизайн 3-в-1
- Тип елементів керування: кнопка
- Рекомендоване використання продукту: особисте використання, використання на вулиці
- Форм-фактор: персональний
- Потужність: 50 Вт
- Кількість швидкостей: 3
- Режим роботи: ручний
- Розміри предмета Г x Ш x В: 11 Г x 13 Ш x 9 В сантиметрів
- Розмір: 11 см х 13 см х 9 см
- Тип матеріалу: пластик
- Колір: Білий
- Торгова марка: Melusen
- Назва моделі: SL08 20
- Включені компоненти: Посібник користувача
- Номер моделі: SL08 20
- Виробник: Shenzhen Diemu Technology Co., Ltd
- UPC: 799473614486
- Кількість одиниць: 1,0 кол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | USB |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Варіант установки | Настільний |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потужність охолодження | 50 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴







