-18%

Ручний вентилятор PKBD портативний 5 швидкостей і системою охолодження Turbo Boost, надтихим режимом роботи
780 ₴
639,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 7831
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний портативний ручний вентилятор PKBD з 5 швидкостями, турбонаддувом і тихою роботою (45 дБ) для дому, офісу та подорожей.

Переваги:
- Портативний ручний вентилятор і настільне використання: Компактний і легкий, цей ручний вентилятор можна використовувати і як настільний вентилятор вдома, в офісі чи подорожі. Ідеально підходить для переноски в сумці або розміщення на робочому столі.
- Функція турбонаддува і охолодження: Це невеликий портативний вентилятор з додатковою функцією ледяного охолодження підвищує комфорт в жарку погоду. Насолоджуйтесь миттєвим охолодженням завдяки потужному турботоку повітря.
- 5 швидкостей і 100 плавних регуляторів: Налаштуйте охолодження за своїм смаком за допомогою точного керування потоком повітря: від легкого вітру до потужного повітряного потоку на цьому ручному вентиляторі.
- Вращающаяся на 90° конструкція: Свободно регулюйте напрямок повітряного потоку. Цей мініатюрний ручний вентилятор дозволить вам насолоджуватися комфортною прохолодою і прохолодою будинку, в офісі або на вулиці.
- Високий (45 дБ) і світлодіодний дисплей: Цей ручний перезаряжаемый вентилятор працює тихо, створюючи спокою обстановку. Світлодіодний екран четко відображає швидкість і налаштування режимів.


Характеристики:
- Джерело живлення: USB
- Особливості: охолодження Turbo Boost, конструкція, що обертається на 90°, точне керування вітром
- Кількість швидкостей: 5
- Рівень шуму: 45 децибел
- Потужність: 5 Вт
- Напруга: 5 В (DC)
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: у приміщенні
- Спосіб керування: кнопка
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 105
- Тип установки: Портативний
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Конструкція електричного вентилятора: настільний вентилятор
- Стиль: модерн
- Тип обробки: пофарбований
- Розміри предмета Г x Ш x В: 17,7 Г x 6,1 Ш x 5,4 В сантиметрів
- Торгова марка: ПКБД
- Назва моделі: HX-F330
- Номер моделі: PKBD-2025 Ice Handheld Fan Black


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Глибина | 177 мм |
| Вага | 0.26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,60 ₴







