-30%

СТОК Портативний ручний вентилятор Jsdoin H2 PRO 3 швидкості USB кремовий
400 ₴
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 8682
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТОК - На корпусі є кілька дрібних подряпин!
Потужний мініатюрний вентилятор HEINALOUS з 3 швидкостями та перезарядною батареєю — ідеальний помічник для подорожей, офісу та гарячих днів.
Переваги:
- 3 регульовані швидкості: Мініатюрний портативний ручний вентилятор HEINALOUS має 3 регульовані швидкості вітру. Ви можете просто нажати кнопку живлення, щоб змінити режим вітру, і він буде досить потужним, щоб швидко вас охолодити.
- Мощний ветер: У мініатюрному портативному ручному вентиляторі HEINALOUS встановлений новий медний двигун, досить потужний, щоб лопасті крутилися з дуже високою швидкістю, створюючи сильний потік повітря. Семилопастная циклічна конструкція забезпечує рівномірний потік повітря і стабільну роботу.
- Конструкція альпіністської пряжки: Автоматична застібка альпіністської пряжки, вивільняє від необхідності використовувати темляк, облегчає переноску. Зручно тримати в руці, легка і комфортна у використанні в будь-який час і в будь-якому місці.
- Перезаряжаемая батарея: Мініатюрний портативний ручний вентилятор HEINALOUS працює від модернізованої перезарядженої батареї, яка добре тримає заряд і має більш тривалий термін служби. В комплект входить зарядний кабель. Ви можете заряжати його від звичайної розетки, повербанку, комп'ютера або будь-якого іншого пристрою з USB-портом. Можна заряжать на вулиці, будинку або на роботі, що задовольняє повсюдні потреби.
- Незамінний аксесуар для подорожей і продуманий подарок: Мініатюрний портативний ручний вентилятор HEINALOUS стане ідеальним супутником у подорожах/концертах/макияже/наращивании ресниц/поездках на роботу/свадьбу/кемпінг/доме/офіс/школу. Летний гаджет для жаркого часу року.
Характеристики:
- Джерело живлення: від батареї
- Тип кімнати: Спальня
- Особливості: портативний
- Рекомендоване використання продукту: охолодження
- Тип кріплення: ручний
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 3
- Потужність: 7 Вт
- Кількість лез: 7
- Тип перемикача: кнопковий
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: у приміщенні
- Багаторазове використання: перезаряджається
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 3
- Тип роз'єму: USB Type C
- Матеріал: акрилонітрилбутадієнстирол
- Матеріал леза: акрилонітрил-бутадієн-стирол (ABS)
- Колір: Білий
- Конструкція електричного вентилятора: настільний вентилятор
- Тип обробки: пофарбований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Варіант установки | Настільний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вага | 0.12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴









