-15%

Шийний вентилятор ITHKY 2600mAh портативний безлопатевий 3 швидкості безшумний, переносний, підходить для занять спортом
600 ₴
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42 6523
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний шейний вентилятор ITHKY з 360° охолодженням, безлопастевою конструкцією та 7 годинами автономної роботи — ідеальний помічник для спорту та відпочинку.

Переваги:
- Портативний шейный вентилятор: охолодження і безпека. Новітня портативна підвісна вентиляторна система з 48 виходами потоку повітря і 60 подвійними турбінними лопатями забезпечує багаторазово збільшену потужність потоку повітря і швидке охолодження за 3 секунди. Безлопастний шейний вентилятор безпечний для використання дітьми та пожилими людьми. Вам не потрібно заспокоюватися про потрапляння волосся всередину. Шейний вентилятор буде постійно охолоджувати вас.
- Звільніть руки і будьте стильними: шейний вентилятор, який дозволяє звільнити руки і виглядати модно, безпечніше, ніж попередні моделі, і вам не потрібно заспокоюватися про те, щоб волосся зачепилися за вентилятор, а пил або горщик попадуть всередину. Ідеальний вибір в якості компаньйона для роботи в жарке літо. Подвесной шейный вентилятор легкий і портативний, ви можете брати його з собою куда зручно. Підходить для занять спортом на відкритому повітрі, тренувань в приміщеннях, офісах, спортзалов, подорожей і кемпінгу.
- Безшумна конструкція і комфорт: двигун портативного персонального вентилятора був модифікований для зниження рівня шуму під час роботи. Виготовлений з екологічно чистого ABS-пластику та силікону. Завдяки цьому вентилятор на шею став мягче, прочнее і тише. Даже при носінні вентилятора на шее ви будете відчувати себе в тишині.
- Тривале час роботи від батареї: вентилятор заряджається через USB, зручно заряджати від комп'ютера, зарядного пристрою для мобільного телефону, повербанка, ноутбука та ін. д. Вбудований акумулятор ємністю 2600 мАч забезпечує від 2,5 до 7 годин роботи (в залежності від швидкості). Можна регулювати 3 швидкості вітру відповідно до ваших потреб.
- Ідеальний літній подарок: насолоджуйтесь і будьте в тренді: носите наші веєра на шею, і ви будете відчувати себе комфортно, виглядати модно і насолоджуватися літньою прохолодою в будь-який час і в будь-якому місці. Наш веер на шею також стане відмінним подарунком для вашої сім'ї, друзів і колег. Прекрасный выбор и в качестве подарка на День отца или День матери.
- Кількість лопастей: 0


Характеристики:
- Джерело живлення: живлення від батареї, електропроводка
- Тип кімнати: Спальня
- Особливості: безлезовий, легкий, портативний
- Рекомендоване використання продукту: охолодження
- Тип кріплення: на шию
- Тип контролера: кнопкове керування
- Кількість швидкостей: 3
- Рівень шуму: 36 децибел
- Потужність: 3,5 Вт
- Швидкість: 3 об/хв
- Тип перемикача: кнопковий
- Внутрішнє використання на відкритому повітрі: у приміщенні
- Спосіб управління: Дистанційне
- Багаторазове використання: перезаряджається
- Чи продукт бездротовий: так
- Кількість рівнів потужності: 3
- Тип основного роз'єму живлення: порт USB
- Тип двигуна: турбінний
- Тип установки: переносний
- Тип роз'єму: USB


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴







