-10%

Портативний шийний вентилятор 5000 мА·год Gaitir Bladeless Neck Fan FS04 Безлопатевий вентилятор на шию, 3 швидкості
1 600 ₴
1 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42 2323
+380 (98) 878-51-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу - коробка трішки прим'ята.
Портативний вентилятор для шеї GAITIR з акумулятором 5000 мАч працює до 18 годин і охолоджує за лічені секунди.
Переваги:
- ПОРТАТИВНА І СКЛАДНА КОНСТРУКЦІЯ: Портативний вентилятор GAITIR складається до розмірів всього 3,9*7,4 дюйма, що дозволяє легко помістити його в сумку. Весь всього 8,3 унції робить цей безлопастний вентилятор дуже легким, тому він не буде надавати тиск на шею. Крім того, ергономічний дизайн забезпечує надійну фіксацію вентилятора на шиї і підходить для всіх розмірів шиї.
- 80 воздуховыпускных отверстий, обтекаемый потік охолоджуючого повітря — Нова вдосконалена конструкція, 80 воздуховыпускных отверстий і 60 більш потужних лопастей турбовентилятора. Великий і швидкий потік повітря, що забезпечує сильну циркуляцію прохолодного повітря і охолодження навколишнього середовища протягом рахованих секунд.
- ТРЕХСКОРОСТНАЯ РЕГУЛИРОВКА: Сенсорна кнопка замінена фізичною кнопкою, яка виключає випадкові нажаття. Завдяки трем швидкостям ви можете вибрати відповідну швидкість обертання вентилятора, багатократно натиснувши кнопку живлення.
- 4-18 годин роботи - Шейний вентилятор оснащений акумулятором великої ємності 5000 мАч і забезпечує роботу від 4 до 18 годин (в залежності від швидкості). Быстрая зарядка за 3-4 години, чого з лихвой хватає на цілий день.
- НИЗКОШУМНЫЙ БЕЗЛОПАСТНОЙ ВЕНТИЛЯТОР ДЛЯ ШЕИ: Цільнокорпусні лопасті вентилятора і двоканальна конструкція воздухозаборника. Портативний вентилятор працює з низьким рівнем шуму, менше 40 дБ, і не буде вас спокійно. Забезпечує більш комфортне і спокійне перебування в приміщенні. Важливе зауваження: якщо ви отримали товар не того кольору або виникли інші проблеми при купівлі, зв’яжіться з нами як можна швидше.
Характеристики:
- Джерело живлення: Питання від батареї
- Тип номера: Спальня
- Особливі функції: Повітряний потік 360°, безлопастний, складний, світлодіодний дисплей, портативний.
- Рекомендовані способи застосування продукту: Путешествовать
- Тип кріплення: Носимі
- Тип контролера: Кнопкове управління
- Кількість швидкостей: 3
- Рівень шуму: 30 децибел
- Потужність: 8 ват
- Швидкість: 3 об/хв
- Напруга: 5 вольт
- Використання всередині і снаружи приміщень: В приміщенні
- Метод контролю: Трогать
- Можливість повторного використання: Перезаряжаемый
- Відключення харчування в режимі очікування: Ефективний
- Является ли изделие бездротовим?: Да
- Кількість рівнів потужності: 3
- Тип двигуна: Бесщеточный двигатель
- Тип установки: Носимі
- Матеріал: Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Вага | 0.31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴








